Flexmail (2.0.0-beta3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Label
te: లేబుల్

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Source
te: మూలం

en: About
te: గురించి
