Flexmail (2.0.0-beta4) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: - None -
az: - heç nə -

en: ID
az: İD

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Source
az: Mənbə

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında
