Flexmail (2.0.0-beta4) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Label
el: Ετικέτα

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Source
el: Πηγή

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί
