Flexmail (2.0.0-beta4) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Url
oc: URL

en: Source
oc: Font

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus
