Flexmail (2.0.0-beta4) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: Source
am: ምንጭ
