Flexmail (2.0.0-beta4) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: - None -
ja: - なし -

en: Label
ja: ラベル

en: Url
ja: URL

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Source
ja: ソース

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: Account ID
ja: アカウント ID
