Flexmail (2.0.0-beta4) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Label
my: အညွန်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: About
my: အကြောင်း
