Flexmail (2.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Label
ne: लेबल

en: URL
ne: यूआरएल

en: ID
ne: परिचय

en: Source
ne: स्रोत

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा
