Flexmail (2.0.0-beta4) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Label
fa: برچسب

en: URL
fa: نشانی

en: ID
fa: هویت

en: Source
fa: منبع

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: About
fa: درباره
