Flex Slider (3.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: Slideshow
sv: Bildspel

en: Delete
sv: Radera

en: List
sv: Lista

en: On
sv: På

en: Reset
sv: Återställ

en: None
sv: Ingen

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Move
sv: Flytta

en: Sync
sv: Synkronisera

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Options
sv: Alternativ

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Default settings
sv: Förvalda inställningar

en: Off
sv: Av

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Selector
sv: Väljare

en: Fade
sv: Tona

en: Slide
sv: Glida

en: Reverse
sv: Omvänd

en: Advanced Options
sv: Utökade alternativ

en: Apply
sv: Applicera

en: Thumbnails
sv: Miniatyrbilder

en: Image title
sv: Bildtitel

en: Animation
sv: Animering

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Terminology
sv: Terminologi

en: Slideshow speed
sv: Hastighet för bildspel

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
