Flex Slider (8.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Slideshow
he: מצגת שקופיות

en: Delete
he: מחיקה

en: List
he: רשימה

en: On
he: פעיל

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Move
he: הזזה

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Options
he: אפשרויות

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Default settings
he: הגדרות ברירת מחדל

en: Off
he: כבוי

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Selector
he: סלקטור

en: Video
he: וידאו

en: Reverse
he: הפוך

en: Advanced Options
he: אופציות מתקדמות

en: Apply
he: החל

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Namespace
he: מרחב שמות

en: Uses
he: שימושים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
