Flex Slider (8.x-2.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: List
ne: सूचि

en: On
ne: माथि

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: ID
ne: परिचय

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Image title
ne: तस्विरको शीर्षक

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा
