Flex Slider (8.x-2.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: List
ro: Listă

en: On
ro: Pornit

en: Reset
ro: Resetează

en: None
ro: Nimic

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Options
ro: Opțiuni

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Off
ro: Oprit

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Reverse
ro: Inversează

en: Apply
ro: Aplică

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește

en: Terminology
ro: Terminologie

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
