Flex Slider (8.x-2.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (35 entries)

en: Slideshow
fi: Diaesitys

en: Delete
fi: Poista

en: List
fi: Lista

en: On
fi: Käytössä

en: Reset
fi: Palauta

en: None
fi: Ei mitään

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Move
fi: Siirrä

en: Sync
fi: Synkronoi

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Options
fi: Valinnat

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Default settings
fi: Oletusasetukset

en: Off
fi: Pois päältä

en: Linear
fi: Lineaarinen

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Selector
fi: Valitsin

en: Fade
fi: Himmennä

en: Slide
fi: Liu'uta

en: Reverse
fi: Käänteinen järjestys

en: Advanced Options
fi: Laajennetut vaihtoehdot

en: Apply
fi: Käytä

en: Thumbnails
fi: Pienoiskuvat

en: Image title
fi: Kuvan otsikko

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Terminology
fi: Sanasto

en: Slideshow speed
fi: Diaesityksen nopeus

en: Master
fi: Isäntä

en: Swing
fi: Keinu
