Flex Slider (8.x-2.0-beta1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Delete
af: Vee uit

en: List
af: Lys

en: On
af: Op

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Options
af: Opsies

en: Apply
af: Pas toe

en: Master
af: Meester
