Flex Slider (8.x-2.0-beta1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Delete
eo: Forigu

en: List
eo: Listo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Asc
eo: kreske
