Flex Slider (8.x-2.0-rc1) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Delete
sk: Odstrániť

en: List
sk: Zoznam

en: On
sk: Zapnúť

en: None
sk: Žiadne

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Options
sk: Nastavenia

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Off
sk: Vypnúť

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Reverse
sk: Otočiť

en: Enable debug mode
sk: Zapnúť ladiaci mód

en: Advanced Options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Apply
sk: Použiť

en: Thumbnails
sk: Náhľady

en: Image title
sk: Tiulok obrázka

en: Animation
sk: Animácia

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Asc
sk: Vzostupne
