Flex Slider (8.x-2.0-alpha2) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: Delete
da: Slet

en: List
da: Vis

en: On
da: Tilsluttet

en: Reset
da: Gendan

en: None
da: Ingen

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Move
da: Flyt

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Options
da: Valg

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Default settings
da: Standardindstillinger

en: Off
da: Afbrudt

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Selector
da: Vælger

en: Reverse
da: Omvendt

en: Advanced Options
da: Avancerede indstillinger

en: Apply
da: Udfør

en: Thumbnails
da: Miniaturer

en: Image title
da: Billedtitel

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Terminology
da: Terminologi

en: Asc
da: Stigende
