Flex Slider (8.x-2.0) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: List
hr: Popis

en: On
hr: Uključi

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Options
hr: Opcije

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Apply
hr: Primjeni

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: Asc
hr: Uzlazno
