Flex Slider (8.x-2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Delete
lv: Dzēst

en: List
lv: Saraksts

en: On
lv: Aktīvs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Move
lv: Pārvietot

en: Element ID
lv: Elementa ID

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Options
lv: Iespējas

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Off
lv: Izslēgts

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Selector
lv: Selektors

en: Reverse
lv: Apgriezta secība

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Thumbnails
lv: Sīkattēli

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
