Flexus (1.1.0) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Content
eu: Edukia

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Help
eu: Laguntza

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Page
eu: Orria

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Button
eu: Botoia

en: Color scheme
eu: Kolore eskema

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Font family
eu: Letra familia

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Continue reading
eu: Jarraitu irakurtzen

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Current page
eu: Uneko orrialdea
