Flexus (1.1.0) - en to hu translation catalogue (45 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Content
hu: Tartalom

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Page
hu: Oldal

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Button
hu: Nyomógomb

en: Font Family
hu: Betűcsalád

en: Color scheme
hu: Színséma

en: Color Palette
hu: Színpaletta

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Font family
hu: Betűcsalád

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Light
hu: Világos

en: Continue reading
hu: További rész olvasása

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Dark
hu: Sötét

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Color palette
hu: Színpaletta

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: First page
hu: Első oldal

en: Muted
hu: Némított

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás

en: Accent
hu: Ékezet
