Flexus (1.1.0) - en to ms translation catalogue (18 entries)

en: Previous
ms: Sebelumnya

en: Next
ms: Seterusnya

en: Content
ms: Kandungan

en: Go to previous page
ms: Beredar ke halaman sebelum ini

en: Go to next page
ms: Beredar ke halaman seterusnya

en: Help
ms: Bantuan

en: Page title
ms: Tajuk halaman

en: Page
ms: Halaman

en: Header
ms: Pengepala

en: Footer
ms: Pengaki

en: Color scheme
ms: Skim warna

en: Go to first page
ms: Beredar ke halaman pertama

en: Go to last page
ms: Beredar ke halaman terakhir

en: Skip to main content
ms: Langkau ke kandungan utama

en: Primary tabs
ms: Tab-tab utama

en: Secondary tabs
ms: Tab-tab sekunder

en: Powered by Drupal
ms: Dikuasakan oleh Drupal

en: Main page content
ms: Halaman kandungan utama
