Flexus (1.1.0) - en to nl translation catalogue (42 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Content
nl: Inhoud

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Page
nl: Pagina

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Button
nl: Knop

en: Font Family
nl: Font familie

en: Color scheme
nl: Kleurenschema

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Font family
nl: Fontfamilie

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Light
nl: Licht

en: Primary color
nl: Primaire kleur

en: Primary
nl: Primair

en: Secondary
nl: Secundair

en: Pagination
nl: Paginering

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Dark
nl: Donker

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Muted
nl: Gedempt

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: Accent color
nl: Accentkleur

en: Go to page @key
nl: Ga naar pagina @key
