Flexus (1.1.0) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Content
oc: Contengut

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Page
oc: Pagina

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Color scheme
oc: Esquèma de couleurs

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Font family
oc: Poliça de caractèrs

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Primary
oc: Primaire

en: Secondary
oc: Secondaire

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Current page
oc: Pagina actuala
