Flexus (1.1.0) - en to ru translation catalogue (44 entries)

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Content
ru: Содержимое

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Help
ru: Справка

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Page
ru: Страница

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Button
ru: Кнопка

en: Font Family
ru: Семейство шрифтов

en: Color scheme
ru: Цветовая схема

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Go to first page
ru: На первую страницу

en: Go to last page
ru: На последнюю страницу

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Font family
ru: Семейство шрифтов

en: Main navigation
ru: Основная навигация

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Light
ru: Светлая

en: Primary color
ru: Основной цвет

en: Continue reading
ru: Читать далее

en: Primary
ru: Первичный

en: Secondary
ru: Вторичный

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: Powered by Drupal
ru: Сделано на Drupal

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Status messages
ru: Системные сообщения

en: View project
ru: Смотреть проект

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Current page
ru: Текущая страница

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Dark
ru: Темный

en: Last page
ru: Последняя страница

en: Site branding
ru: Брендинг сайта

en: First page
ru: Первая страница

en: Muted
ru: Заглушен

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date

en: Primary admin actions
ru: Основные действия администратора

en: Go to page @key
ru: Перейти на страницу @key
