Flexus (1.0.1) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Content
sk: Obsah

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Page
sk: Strana

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Font Family
sk: Typ písma

en: Color scheme
sk: Farebná schéma

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary
sk: Primárny

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Last page
sk: Posledná strana

en: First page
sk: Prvá strana

en: Go to page @key
sk: Prejsť na @key. stránku
