Flexus (1.0.1) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Content
vi: Nội dung

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Page
vi: Trang

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Button
vi: Nút

en: Font Family
vi: Họ phông

en: Color scheme
vi: Phối màu

en: Color Palette
vi: Bảng màu

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Font family
vi: Họ phông chữ

en: Light
vi: Nhẹ

en: Primary
vi: Chính

en: Secondary
vi: Phụ

en: Current page
vi: Trang hiện thời

en: Previous page
vi: Trang trước

en: Dark
vi: Sẫm màu
