Flexy theme (1.0.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Footer
de: Fußzeile

en: Content Top
de: Inhaltsanfang

en: Primary
de: Primär

en: Secondary
de: Zweites

en: Toggle navigation
de: Navigation aktivieren/deaktivieren

en: THEMETITLE settings
de: THEMETITLE-Einstellungen

en: Navigation (Collapsible)
de: Navigation (zusammenklappbar)
