Flexy theme (1.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Navigation
he: ניווט

en: Primary
he: ראשי

en: Secondary
he: משני
