Flexy theme (1.0.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Navigation
id: Navigasi

en: Secondary
id: Sekunder
