Flexy theme (1.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Footer
ru: Подвал

en: Navigation
ru: Навигация

en: Content Top
ru: Контент сверху

en: Primary
ru: Первичный

en: Secondary
ru: Вторичный
