Flexy theme (1.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Footer
sv: Sidfot

en: Navigation
sv: Navigering

en: Primary
sv: Primär

en: Secondary
sv: Sekundär
