Flexy theme (1.1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Navigation
gl: Navegación

en: Content Top
gl: Contido Superior

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario
