Flexy theme (1.1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Content
es: Contenido

en: Footer
es: Pie de página

en: Navigation
es: Navegación

en: Content Top
es: Contenido Superior

en: Primary
es: Primario

en: Secondary
es: Secundario
