Flexy theme (1.1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Content Top
eu: Goiko edukia
