Flexy theme (1.1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Footer
fr: Pied de page

en: Content Top
fr: Haut de contenu

en: Primary
fr: Primaire

en: Secondary
fr: Secondaire
