Flexy theme (1.1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Footer
hr: Podnožje

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Content Top
hr: Sadržaj vrh
