Flexy theme (1.1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Footer
hu: Lábléc

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Content Top
hu: Tartalom teteje

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: Toggle navigation
hu: Navigáció átkapcsolása

en: THEMETITLE settings
hu: THEMETITLE beállításai
