Flexy theme (1.0.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Navigation
it: Navigazione

en: Primary
it: Primario

en: Secondary
it: Secondario
