Flexy theme (1.1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Footer
ja: フッター

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Content Top
ja: コンテンツトップ
