Flexy theme (1.1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Footer
lt: Poraštė

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Content Top
lt: Turinio viršus
