Flexy theme (1.1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Footer
nl: Voet

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Primary
nl: Primair

en: Secondary
nl: Secundair

en: Toggle navigation
nl: Navigatie wisselen
