Flexy theme (1.1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Footer
pl: Stopka

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Content Top
pl: Lewy nagłówek

en: Primary
pl: Główny

en: Secondary
pl: Drugorzędny
