Flexy theme (1.0.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Footer
sk: Päta

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Content Top
sk: Vrchná časť obsahu

en: Primary
sk: Primárny

en: Toggle navigation
sk: Prepnúť navigáciu
