Flexy theme (1.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Primary
tr: Birincil

en: Secondary
tr: İkincil
