Flexy theme (1.1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Content Top
uk: Вміст зверху

en: Primary
uk: Основні

en: Secondary
uk: Вторинне
