Flickity Carousel (3.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Group
es: Grupo

en: Delete group
es: Eliminar grupo

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: Group name
es: Nombre del grupo

en: Edit group
es: Editar grupo

en: Add group
es: Añadir grupo

en: Add new group
es: Adicionar nuevo grupo.

en: Resize
es: Redimensionar

en: Accessibility
es: Accesibilidad

en: Draggable
es: Arrastrable

en: Right to left
es: Derecha a izquierda
