Flickity Carousel (3.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Group
hr: Grupa

en: Delete group
hr: Izbriši grupu

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Add group
hr: Dodaj grupu

en: Resize
hr: Promjeni veličinu

en: Right to left
hr: S desna na lijevo
