Flickity Carousel (3.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Group
jv: Grup

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Resize
jv: Ngubah ukuran

en: Right to left
jv: Tengen mangiwā
